Použitím tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzy, přizpůsobený obsah a reklamy.  Další informace  Rozumím
CELOROČNÍ AKTIVNÍ DOVOLENÁ
Kolovna leží v centru Ski areálu Kraličák, nabízí tak možnosti aktivní rekreace i v zimě. Areál disponuje 8 kilometry zasněžovaných a denně upravovaných sjezdovek, zajišťuje rolbování místních běžkařských tratí i jejich napojení na Jesenickou magistrálu.
SLUŽBY
O AREÁLU
Ski areál Kraličák dále provozuje atraktivní snowtubing, mezi jeho služby patří půjčovna a servis lyžařského a snowboardového vybavení a dětská školička, vedená zkušenými instruktory.
ZIMNÍ NABÍDKA
Protože i naše Bikecentrum je součástí zimního dění na Kraličáku, v provozu máme půjčovnu fatbiků zn. Trek, speciálů, určených právě pro jízdu na sněhu. Vybavíme vás nejen pravidelně odborně servisovaným strojem, ale také potřebnou přilbou a speciálními návleky na obuv, které zajistí patřičnou pohodu jízdy v zasněženém terénu.
AKCE
Protože i naše bikecentrum je součástí zimního dění na Kraličáku, v provozu máme půjčovnu fatbiků zn. Trek, speciálů, určených právě pro jízdu na sněhu. Vybavíme vás nejen pravidelně odborně servisovaným strojem, ale také potřebnou přilbou a speciálními návleky na obuv, které zajistí patřičnou pohodu jízdy v zasněženém terénu.
DALŠÍ SLUŽBY
BISTRO

Sousední Bistro připravuje a nabízí polévky, drobná jídla, občerstvení a nápoje běžné i tradičně zimní.

Využít můžete nejen teplo Bistra, ale i pohodlí polštářů a lehátek na slunečné terase.

ZIMNÍ MAPA AREÁLU A CENÍK SKIPASŮ
Klidná rekreace pro celou rodinu! Vyzkoušejte útulné zimní středisko s 12 sjezdovkami: