Použitím tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzy, přizpůsobený obsah a reklamy.  Další informace  Rozumím
sale

Vyberte si z naší výprodejové nabídky testovacích kol značky Scott a pořiďte si své nové kolo za skvělou cenu!

NABÍZÍME KE KOUPI HORSKÁ KOLA SCOTTMODELY 2017 a 2018 – ZA VELMI ZAJÍMAVÉ CENY.


Kola byla v provozu půjčovny Bikecentra Kolovna a jsou v záruce do dubna 2019.

Po každé zápůjčce byla odborně kontrolována a servisována!


Informace ohledně cen konkrétních modelů získáte na: bikecentrum@kolovna.com nebo na tel.:+420 778 069 319NABÍZENÉ MODELY:

E-Aspect 920 29” | Velikost: L, XL
Přepracovaný model E-Aspect 920 představuje prověřenou technologii elektrické asistence v pohodlném off-roadovém provedení. Nyní můžete na E-Aspectu s integrovanou 500 Wh baterií Brose trávit na trailu celé hodiny v plné síle. K dispozici s koly 29”.
Genius 730 27,5” | Velikost: M, L
SCOTT Genius 730 se pyšní super lehkým hliníkovým rámem. Model 730 je plně vybaven tlumičem FOX Nude a vidlicí FOX 34 Float Performance se třemi módy tlumení. Patentovaná technologie TwinLoc nabízí možnost ovládání zadního tlumiče a přední vidlice přímo z řídítek.
Genius 720 PLUS 27,5” | Velikost: M, L, XL
Série Genius je již tradičně definována výstižným sloganem “Any Trail, Any Time” – a věřte, že tato kola vás skutečně dovezou „Kdykoli, Kamkoli“. Genius 720 Plus tato slova jen potvrzuje. Větší rozměr kol ještě rozšířil možnosti tohoto oblíbeného modelu – je lepší v trakci, pohodlnější i zábavnější. Model Genius 720 máme k dispozici ve variantě s hliníkovým rámem. Kameny, kořeny, těžké výstupy a sjezdy – pro model Genius žádný problém.
Genius 930 29” 2016 | Velikost: M
Trailový bike se superlehkým hliníkovým rámem vhodný pro jakýkoliv terén s 29” koly. Genius je vybavený TwinLoc technologií, která umožňuje ovládat přední i zadní odpružení jednou páčkou z řidítek. Další výhodou do těžkých sjezdů je teleskopická sedlovka, kterou lze taktéž ovládat z řidítek. Řazení a brždění zajišťují komponenty Shimano. Kolo disponuje zdvihem 140/130 mm.
JÍT NA KONTAKTY