Použitím tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzy, přizpůsobený obsah a reklamy.  Další informace  Rozumím
Nabídka testovacích kol a elektrokol Bergamont

Vyberte si z naší výprodejové nabídky testovacích kol a elektrokol značky Bergamont a pořiďte si své nové kolo za skvělou cenu!

NABÍZÍME KE KOUPI HORSKÁ KOLA A ELEKTROKOLA BERGAMONTMODELY 2018 – ZA VELMI ZAJÍMAVÉ CENY.


Kola a elektrokola byla v provozu půjčovny Bikecentra Kolovna, prodejny Praha, Brno a Ostrava a po každé zápůjčce byla odborně kontrolována a servisována!


Sleva na kola a elektrokola je -35% z původní ceny.


Informace ohledně cen konkrétních modelů získáte na tel.:+420 778 069 319 (Bikecetrum), +420 608 369 115 (Praha), +420 775 069 304 (Brno), +420 774 809 850 (Ostrava)NABÍZENÉ MODELY:

E-Revox 5.0 | Velikost: 2x S, 1x M, 1x L, 1x XL
Bergamont E-REVOX 5.0 zanechá silný dojem díky svému atraktivnímu vzhledu a využité technologii. Tento model elektrokola s pevným rámem je založen na UNIVERSAL CHASSIS CONCEPT, který umožňuje využití plně integrované Bosch PowerTube a ověřené technologie PowerPack. Propracovaná geometrie a 29 palcová kola zaručují v terénu jistou a pohodlnou jízdu. Pohonný režim Bosch eMTB nabízí špičkový výkon i ovládání díky inteligentnímu měření výkonu. Pohonná jednotka je perfektně chráněna a zabudována do rámu.
E-Revox 6.0 PLUS | Velikost: 1x M, 1x L
Velmi atraktivní model Bergamont E-Revox 6.0 PLUS vás bude bavit! Uložení baterie “in-house” dodává kolu pěkný a čistý design. Tento E-bike je navíc opatřen koly o rozměru 27,5” PLUS. Ta vám dodají v terénu mnohem větší jistotu a stabilitu a tak můžete naplno využít potenciálu výkonného motoru Bosch Performance Line CX.
E-Horizont N7 FH 400 Wave | Velikost: 1× 52, 1× 56
Bergamont E-Horizont N7 FH 400 Wave představuje velmi komfortní elektrokolo pro každodenní použití. Uložení baterie “in-house” dodává kolu pěkný a čistý design. Pohodlnou jízdu a bezpečnost vám zajistí nejen výkonný pohon a kotoučové brzdy ale i celá řada doplňků – osvětlení, blatníky, nosič nebo stojan.
Revox Elite | Velikost: 1x XL
Čtvrtá generace modelové řady REVOX nabízí také model Bergamont Revox Elite. Použité komponenty Shimano Deore Xt se vyznačují prověřenými brzdami a stále oblíbeným pohonem 2×11. Kolo jako stvořené pro cross-country a maratony!