PARKOVACÍ A DOBÍJECÍ STANICE KOLOVNA
Parkovací a dobíjecí stanice Kolovna je inovativním nástrojem pro rozvoj cyklo-mobility.
Je užitečným řešením pro všechny, kteří touží po bezpečném, zdravém a ekologicky udržitelném způsobu cestování, dojíždění do práce i za nákupem.
KONCEPT

Nárůst plochy městských aglomerací, dojíždění do práce, dopravní zácpy, nedostatek parkovacích míst, tlak na snižování CO2 v ovzduší, uhlíková neutralita, elektromobilita, touha po zdravém životním stylu, cyklistika jako alternativa pohybu po městě, podpora a rozvoj infrastruktury v této oblasti – to jsou aktuální témata současné doby.


Parkovací a dobíjecí stanice Kolovna představuje inovativní, bezpečný a funkční článek infrastruktury v oblasti elektromobility, který je v souladu s aktuálními trendy zdravého životního stylu, filozofie udržitelnosti a ochrany životního prostředí.


NAŠE ŘEŠENÍ

Konstrukce z námořního kontejneru
6 parkovacích a dobíjecích míst
Stojan na všechny typy kol
Elektronicky zabezpečený řetěz
Čtečka a zámek ASSA ABLOY
Obsluha kartou nebo mobilní aplikací
4 reklamní lightboxy
Kamerový systém se záznamem
Alarm s možností napojení na centrální pult ochrany (CPO)


Parkovací a dobíjecí stanice od Kolovny je designové, komplexní a bezpečné řešení parkování a dobíjení elektrokol, které navíc umíme doladit na míru vašim potřebám.CZ PDF prezentace ZDE
EN PDF prezentace ZDE


NAŠE VIZE

Hlavním cílem a posláním je vytvořit infrastrukturu v městských aglomeracích a v segmentu cestovního ruchu – ubytování. Prostřednictvím parkovacích a dobíjecích stanic – kontejnerových modulů (P&D) – ale také samostatných dokovacích stanic, vytvoříme infrastrukturu se službami pro provozovatele P&D v podobě nabídky financování, pravidelného servisu, nabídky elektrokol a mobilní aplikace.