SLUŽBY
UBYTOVÁNÍ
Penzion Kolovna má celkovou ubytovací kapacitu 22 pevných lůžek a 7 přistýlek. Nabízíme ubytování ve 2 a 4 lůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a Wi-Fi připojením.
WELLNESS
Pro naše hosty nabízíme možnost relaxace v podobě finské sauny.
OBČERSTVENÍ
Hostům a návštěvníkům nabízíme polopenzi (snídaně a večeře), která je zahrnuta v ceně ubytování. Dále nabízíme drobné občerstvení dle aktuální nabídky a regionální produkty v našem baru. Pro firemní klienty a rodinné oslavy zajistíme občerstvení formou rautů, coffee breaků. Požitek z jídla doplní výběr nápojů z našeho výčepu, baru a vinotéky.
SVATBY
Plánujete prožít Váš svatební den v překrásné přírodě podhůří Kralického Sněžníku? Láká Vás obřad na rozkvetlé louce, v blízkosti rybníku s dechberoucími výhledy? Pak Penzion Kolovna je to pravé místo. Rádi pro Vás připravíme svatební oslavu včetně ubytování, které bude nezapomenutelným zážitkem pro všechny zúčastněné. Nabízíme možnost ubytování s kapacitou pro 30 - 40 osob, svatební hostinu vč. přípravy svatebního menu dle Vašich představ. V případě teplejších měsíců je možnost svatební hostiny i pro větší počet osob, díky zastřešení terasy velkokapacitním party stanem. Pokud Vás naše místo okouzlilo, neváhejte nás kontaktovat: eventy@kolovna.com. Také si můžete stáhnout naši prezentaci:KOLOVNA SVATEBNÍ DEN NA HORÁCH. Rádi s Vámi svatební den naplánujeme!
KONFERENČNÍ MÍSTNOSTI
Nabízíme prostory pro firemní klientelu. Klubová místnost pro 12 osob a hlavní místnost pro 30 osob jsou vybaveny TV, DVD přehrávačem, flipchartem a Wi-Fi pokrytím. Dále nabízíme v rámci firemní akce možnost občerstvení, coffee break.
TEAMBUILDING, PORADA, VEČÍREK
Hledáte místo, kde můžete realizovat výroční poradu, vánoční večírek, teambuilding nebo jinou firemní akci? Penzion Kolovna nabízí možnost ubytování vč. zázemí pro prezentace, porady či jiné aktivity se zajištěním patřičného cateringu připraveného našimi skvělými kuchaři. Mimo pracovní záležitosti si můžete zapůjčit kola či elektrokola a podniknout vyjížďku k prozkoumání okolí Králického Sněžníku, a poté si dát třeba relaxační wellness. V zimním období je možné si zapůjčit běžky, skialpy či fatbiky. Vybavení však máme v omezeném počtu, je nutná rezervace předem. Ubytování nabízíme s kapacitou 30 - 40 osob. V případě, že byste rádi získali víc informací, neváhejte se na nás obrátit: eventy@kolovna.com. Také si můžete stáhnout naši prezentaci: KOLOVNA EVENTY NA HORÁCH. Ceník služeb Vám rádi zašleme na vyžádání.
DALŠÍ SLUŽBY
PARKOVIŠTĚ PŘED PENZIONEM
Přímo u penzionu je k dispozici návštěvníkům parkoviště pro 10 vozů.
PRANÍ A SUŠENÍ PRÁDLA
Po předchozí domluvě lze zajistit praní a sušení sportovního oblečení po cyklistickém či pěším výletu.
Jedna ze služeb, která slouží k úplné spokojenosti a pohodlí všem hostům penzionu. Ocení zejména sportovci.
DOMÁCÍ ZVÍŘE
Pobyt s domácími mazlíčky je možný po domluvě.